1993

Ambalaj sektörünün öncüsü sayılan firmamız 1993 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Bireysel ve kurumsal her ölçekte ambalaj ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasiteye sahip kurumsal yapıya sahibiz. Girişimci ruh ve dinamik kadromuzla sektörün en iddialı firması olma yolunda hızla ilerliyoruz. Gerek idari, gerek üretim departmanlarımızda yaptığımız yatırımlar sonucu, ürün yelpazemizi en üst seviyeye çıkarmayı başardık. Bütün bunların yanı sıra Ar-Ge çalışmalarımız ve yüksek teknoloji kullanımı ile birlikte kalite ve kapasitemizi dünya standartları seviyesine ulaştırdık. Baskılı, baskısız, standart ve özel ürünler imal ederek bir çok farklı sektöre ambalaj ve paketleme hizmeti veriyoruz. Uluslararası standartların üzerinde ürünler ile dünyanın birçok ülkesinde bayrağımızı dalgalandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bugün, İstanbul Eminönü’nde bulunan idari ofisimiz ve Tekirdağ Çerkezköy’de bulunan fabrikamız ile sizlere en üst düzey hizmeti sunuyoruz. Yüksek ve en son teknolojiye sahip makine parkurumuz, titiz işçiliğimiz, uzman ve çözüm odaklı kadromuz ile her tür ambalaj ihtiyaçlarınıza anında hizmet verebilecek yeterlilik ve kapasitedeyiz. Ürün ve hizmet kalitesi ile dünya standartlarına ulaşan Çalış Ambalaj, “daima en iyisi” vizyon ve hedefinden asla ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Her firma güvenilir bir partnere ihtiyaç duyar. Hiç şüphesiz işine değer veren saygın bir firma ile çalışmak sizi ve firmanızı daha yukarılara taşıyacaktır. 

Hemen şimdi satış uzmanlarımız ile görüşebilir, geniş ürün yelpazemiz hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.